pardis summit

همه ما زمانی را به خاطر داریم که هنوز فضای کارآفرینی و اکوسیستم استارتاپی درکشور شکل نگرفته بود و کسب و کارها به شیوه سنتی راه اندازی و اداره میشدند. اما امروز نگاهمان به بازار و ایجاد کسب و کار عوض شده و هر روز نیز مفاهیم جدیدی درحوزه کسب و کار ایجاد میشوند.

این نگاه جدید نتیجه زحمات افرادی است که هر روز برای رشد فضای کسب و کار تلاش کردند؛ فارغ از شرایط کشور، به آموزش و انتقال تجربه از طریق برگزاری رویداد پرداختند و با وجود تمام چالش‌ها، بر روی کسب و کارها سرمایه گذاری و آن‌ها را به سوی رشد هدایت کردند. ما این نگاه جدید را مدیون بخشی از نقش¬آفرینان اصلی اکوسیستم کارآفرینی کشور، یعنی برگزارکنندگان رویداد و شتاب‌دهنده‌ها هستیم اما علی‌رغم این نقش پررنگ، جای خالی یک گردهمایی برای آن‌ها احساس می‌شد.

سال 2018 به همت پارک فناوری پردیس و مرکز شتابدهی نوآوری، رویداد پردیس سامیت به منظور پر کردن این جای خالی متولد شد تا فرصتی برای ایجاد ارتباط میان برگزارکنندگان رویداد و مدیران شتابدهنده ها ایجاد کند.

اولین رویداد پردیس سامیت در سال 2018 رویدادی تخصصی برای فعالان حوزه برگزاری رویداد و در قدم بعدی، پردیس سامیت دوم در سال 2019 برای مدیران شتاب‌دهنده‌ها برگزار شد. امسال ما در پردیس سامیت 2020، دو گروه برگزارکننده رویداد و مدیران شتاب‌دهنده‌ها را در یک رویداد گرد هم آوردیم و همچنین برای اولین بار مدیران فضاهای کار اشتراکی را نیز در کنار خود خواهیم داشت تا در طول 2 روز علاوه بر برگزاری برنامه های آموزشی متناسب با مشکلات امروز اکوسیستم، از طریق ایجاد فضای صمیمی، بستری را برای شبکه سازی و به اشتراک گذاری تجربه میان شرکت کنندگان فراهم کنیم.

بنابراین 24 و 25 بهمن ماه امسال، در پارک فناوری پردیس چشم انتظار شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید