سلام
خیلی خوشحالیم که امسال در پردیس سامیت ۲۰۲۱ با ما همراه هستید.
کمتر از ۲۴ ساعت تا رویداد باقی مونده و نیازه که چند نکته رو باهم مرور کنیم.

امسال برای اینکه خیالمون از بابت حفظ سلامت شرکت‌کننده‌هامون راحت باشه، تصمیم گرفتیم که رویداد در فضای باز و به صورت کمپی برگزار بشه. شاید براتون این سوال پیش اومده باشه که رویداد کمپی به چه شکلی هستش؟

امسال پردیس سامیت در یک زمین به مساحت ۱۳ هزار متر برگزار میشه که هر بخش از این زمین به یک فعالیت اختصاص داره. از چادر و غرفه‌های پذیرایی، فضای سرگرمی و چادرهای اسکان شب گرفته تا استیج‌های محتوایی و چادر امانات برای تحویل و حفاظت از وسایل شما.

امسال کلیه محتوای پردیس سامیت در ۳ استیج اتفاق خواهد افتاد. این ۳ استیج داخل چادرهایی با سیستم گرمایشی (برای مهار سرما) و تهویه مناسب (برای اطمینان از پاکیزگی محیط) ایجاد خواهند شد و تمامی سخنرانی‌ها و پنل‌ها در این ۳ چادر اتفاق خواهند افتاد.

از اونجایی که امسال رویداد در فضای کمپ برگزار میشه، بهتون پیشنهاد می‌کنیم که با لباس رسمی و کت و شلوار در رویداد حاضر نشید. پوشش پیشنهادی ما برای افراد سرمایی و با توجه به شرایط کمپ به شرح زیر هستش:
– لباس گرم و غیر رسمی
– کلاه یا هدبند
– دستکش
– کفش مناسب کمپ
– چتر (ما برای بدترین شرایط جوی آماده میشیم اما ممکنه هوا آفتابی و بسیار لذتبخش باشه!)

در نهایت هم برای کسانی که قراره شب در کنار ما اسکان داشته باشند امکاناتی مثل چادر، زیرانداز گرم و کیسه خواب رو فراهم کردیم تا نه تنها دغدغه سرما رو نداشته باشیم بلکه تجربه خاص و لذتبخشی رو تجربه کنیم.

چشم انتظار شما در پردیس سامیت ۲۰۲۱ هستیم و امیدواریم که تجربه خاصی رو درکنار هم خلق کنیم.

دبیرخانه پردیس سامیت ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید